Orkun Mobilya Tüketim Malları İnş. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

ORKUN Mobilya

Hakkımızda


1983 KASIM AYININ İKİNCİ HAFTASI ORKUN MOBİLYA İŞLETMEMİZ; OR.YÜK.MÜH.MUSTAFA YILMAZ TARAFINDAN MALKARA HÜRRİYET CADDESİNDE İLK TABELASINI ASTI VE AYNI GÜN İLK ÇEYİZ MOBİLYASI SATIŞINI DA GERÇEKLEŞTİRDİ. MÜŞTERİLERİMİZİN SAYISI ARALARINDA Kİ TAVSİYELERLE HER GEÇEN GÜN HIZLA ARTTI VE ONLAR HEP BİZİM DOSTLARIMIZ OLDULAR.ÖNCE ANNE VE BABALARINA ÇEYİZ MOBİLYALARINI VERDİK.ARADAN 19-20YIL GEÇİNCE ONLARIN ÇOÇUKLARI DA GELİN-DAMAT OLARAK MAĞAZAMIZA GELDİLER. İŞTE OZAMAN KALİTEYE ÖNEM VERMENİN , ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİN YANI SIRA EN ÖNEMLİ FAKTÖRÜN GÜVEN KAZANMAK OLDUĞUNU İLKE EDİNDİK.


2000 YILINDA ORKUN MOBİLYA BİR DÜNYA MARKASI OLAN, MOBİLYA DEYİNCE İLK AKLA GELEN TÜRKİYENİN 1 NUMARASI İSTİKBAL MARKASINI DEĞERLİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTURDU.


2005 YILINDA İSE İTALYAN ÇİZGİSİYLE ‘’GÜZEL YAŞAMAK SANATTIR’’ İLKESİYLE TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ MOBİLYA MARKASI BELLONA İLE DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BULUŞTURDU.


2010 YILINDA HER ZAMAN YENİLİKÇİ VE MODERN MOBİLYA MAĞAZALARIYLA MALKARA’YA VE TRAKYA BÖLGESİNE HİZMET EDEN ORKUN MOBİLYA 3750 m2 KAPALI ALANIYLA DAHA ESTETİK, DAHA FERAH, HER MODELİNE FARKLI TASARLANMIŞ İÇ MİMARİSİYLE ‘TRAKYANIN EN BÜYÜK İSTİKBALİ’ OLAN İSTİKBAL CENTROOM MAĞAZASINI, SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZIN KATILIMIYLA VE GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA HİZMETE SUNDU.

ORKUN MOBİLYA ŞU AN İKİNCİ KUŞAK YÖNETİMİYLE;

İnş.Müh.ORKUN EKREM YILMAZ

Mad.Müh.HASAN YILMAZ

Vet.Hek.HÜSEYİN YILMAZ

ve DENEYİMLİ, GÜLER YÜZLÜ SATIŞ PERSONELİ, MONTAJ EKİBİ İLE 30.YILINDA HİZMETİNİZDE.

SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZLA NİCE YILLARA…